FG050722DSSWDG01

| panel model | FG050722DSSWDG01 |
|---|---|
| Zespół Marka | Data Image |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| FG050722DSSWDG01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 115.2×86.4 mm |
| Zarys | 129×98×8.9 mm |
| Powierzchnia | Clear |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 48% |
| Czas odpowiedzi | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/60/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Data Image FG050722DSSWDG01.
Data Image FG050722DSSWDG01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Data Image FG050722DSSWDG01 pdf lub szczegółowej specyfikacji Data Image FG050722DSSWDG01 lub innych wyświetlaczy LCD Data Image, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Data Image Dystrybutor FG050722DSSWDG01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Data Image FG050722DSSWDG01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Data Image FG050722DSSWDG01 pdf lub szczegółowej specyfikacji Data Image FG050722DSSWDG01 lub innych wyświetlaczy LCD Data Image, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Data Image Dystrybutor FG050722DSSWDG01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "FG050722DSSWDG01"
- Data Image FG050722DSSWDG01
- Arkusz danych FG050722DSSWDG01
- Obraz FG050722DSSWDG01
- Cena FG050722DSSWDG01
- Dystrybutor FG050722DSSWDG01

