FG0700K6DSSWAGT1

| panel model | FG0700K6DSSWAGT1 |
|---|---|
| Zespół Marka | Data Image |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| FG0700K6DSSWAGT1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 152.4×91.44 mm |
| Zarys | 165×104.44×11.06 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 5/11 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/60/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 3S8P WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Data Image FG0700K6DSSWAGT1.
Data Image FG0700K6DSSWAGT1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Data Image FG0700K6DSSWAGT1 pdf lub szczegółowej specyfikacji Data Image FG0700K6DSSWAGT1 lub innych wyświetlaczy LCD Data Image, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Data Image Dystrybutor FG0700K6DSSWAGT1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Data Image FG0700K6DSSWAGT1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Data Image FG0700K6DSSWAGT1 pdf lub szczegółowej specyfikacji Data Image FG0700K6DSSWAGT1 lub innych wyświetlaczy LCD Data Image, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Data Image Dystrybutor FG0700K6DSSWAGT1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "FG0700K6DSSWAGT1"
- Data Image FG0700K6DSSWAGT1
- Arkusz danych FG0700K6DSSWAGT1
- Obraz FG0700K6DSSWAGT1
- Cena FG0700K6DSSWAGT1
- Dystrybutor FG0700K6DSSWAGT1

