FG080074DSSWBG01

| panel model | FG080074DSSWBG01 |
|---|---|
| Zespół Marka | Data Image |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| FG080074DSSWBG01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 162×121.5 mm |
| Zarys | 183×141×9.3 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Data Image FG080074DSSWBG01.
Data Image FG080074DSSWBG01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Data Image FG080074DSSWBG01 pdf lub szczegółowej specyfikacji Data Image FG080074DSSWBG01 lub innych wyświetlaczy LCD Data Image, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Data Image Dystrybutor FG080074DSSWBG01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Data Image FG080074DSSWBG01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Data Image FG080074DSSWBG01 pdf lub szczegółowej specyfikacji Data Image FG080074DSSWBG01 lub innych wyświetlaczy LCD Data Image, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Data Image Dystrybutor FG080074DSSWBG01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "FG080074DSSWBG01"
- Data Image FG080074DSSWBG01
- Arkusz danych FG080074DSSWBG01
- Obraz FG080074DSSWBG01
- Cena FG080074DSSWBG01
- Dystrybutor FG080074DSSWBG01

