Przegląd
Specyfikacja
H515DAN01.0

H515DAN01.0 Podstawowe informacje
| panel model | H515DAN01.0 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,5.2 inch, 1080×1920 |
| płyta | LTPS TFT-LCD |
| H515DAN01.0 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
H515DAN01.0 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 1080(RGB)×1920 (FHD) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 427 PPI |
| Współczynnik proporcji | 9:16 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0198×0.0594 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.0594×0.0594 mm (H×V) |
| Waga | 8.1g (Typ.) |
| Powierzchnia | Clear, Hard coating (3H) |
| Aktywny obszar | 64.152×114.048 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 65.76×120.55 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 0.516 (Typ.) mm |
| Krajobraz lub portret | Portrait type |
| Panel dotykowy | Without |
H515DAN01.0 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | AHVA, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Gama kolorów | 70% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 20/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/70/70 (Min.)(CR≥100) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Transmisyjność | 4.5% (Typ.)(with Polarizer) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
H515DAN01.0 Cecha Electronics
| Sterownik IC | COG Built-in NT35596 |
|---|
H515DAN01.0 Układ podświetlenia
| Typ lampy | No B/L |
|---|
