HN133WU3-102

| panel model | HN133WU3-102 |
|---|---|
| Zespół Marka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| HN133WU3-102 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Format pikseli | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Aktywny obszar | 293.76(H)×165.24(V) mm |
| Obszar bezel | - |
| Luminancja | 0 cd/m² |
| Zobacz kierunek | Symmetry |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Grubość płyty | 0.30+0.30 mm |
| Obsługuje kolor | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Styl formularza | - |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60Hz |
| Konfiguracja | RGB Vertical Stripe |
| Zarys Dim. | 301.9(H)×175.1(V) ×0.87(D) mm |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Czas odpowiedzi | 13.5/16.5 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tryb pracy | AFFS, Normally Black, Transmissive |
| Transmitancja | 4.3% (Typ.)(with Polarizer) |
| Źródło światła | No B/L , W/O Driver |
| Panel dotykowy | Without |
| Typ interfejsu | 30 pins eDP (2 Lanes) , Connector |
| Zasilacz | 3.3V (Typ.) |
| Środowisko | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu BOE HN133WU3-102.
BOE HN133WU3-102 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty BOE HN133WU3-102 pdf lub szczegółowej specyfikacji BOE HN133WU3-102 lub innych wyświetlaczy LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od BOE Dystrybutor HN133WU3-102 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE HN133WU3-102 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty BOE HN133WU3-102 pdf lub szczegółowej specyfikacji BOE HN133WU3-102 lub innych wyświetlaczy LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od BOE Dystrybutor HN133WU3-102 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "HN133WU3-102"
- BOE HN133WU3-102
- Arkusz danych HN133WU3-102
- Obraz HN133WU3-102
- Cena HN133WU3-102
- Dystrybutor HN133WU3-102

