HSD032FAW2-A00

| panel model | HSD032FAW2-A00 |
|---|---|
| Zespół Marka | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.2 inch, 240×400 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| HSD032FAW2-A00 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 41.76×69.6 mm |
| Zarys | 45.9×78.1 mm |
| Powierzchnia | Without Polarizer |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Czas odpowiedzi | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/45/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sterownik IC | COG Suggest HX8352-C, R61509V |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu HannStar HSD032FAW2-A00.
HannStar HSD032FAW2-A00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty HannStar HSD032FAW2-A00 pdf lub szczegółowej specyfikacji HannStar HSD032FAW2-A00 lub innych wyświetlaczy LCD HannStar, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od HannStar Dystrybutor HSD032FAW2-A00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD032FAW2-A00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty HannStar HSD032FAW2-A00 pdf lub szczegółowej specyfikacji HannStar HSD032FAW2-A00 lub innych wyświetlaczy LCD HannStar, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od HannStar Dystrybutor HSD032FAW2-A00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "HSD032FAW2-A00"
- HannStar HSD032FAW2-A00
- Arkusz danych HSD032FAW2-A00
- Obraz HSD032FAW2-A00
- Cena HSD032FAW2-A00
- Dystrybutor HSD032FAW2-A00

