HSD061IDW1-A00-R00

| panel model | HSD061IDW1-A00-R00 |
|---|---|
| Zespół Marka | HannStar |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.1 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| HSD061IDW1-A00-R00 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Rozkład | 800(RGB)×480 , WVGA |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Obszar wyświetlania | 132(W)×79.2(H) mm |
| Otwór ramek | 143.3(W)×81.6(H) mm |
| Rozmiar konspektu | 144.8(W)×87.6(H) ×4.8(D) mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 8%), Hard coating (3H) |
| Jasność | 400 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 75/75/60/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Najlepszy widok na | - |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Wyświetl kolory | 262K 48% (CIE1931) |
| Typ lampy | 6S2P WLED , 10K hours , Without Driver |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | 4-wire Resistive Touch |
| Masa panelu | 140g (Max.) |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI , 50 pins , FPC |
| Napięcie wejściowe | 1.8/3.3/3.3V (Typ.)(VDD1/VDD2/VCI) |
| Środowisko | Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -40 ~ 85 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu HannStar HSD061IDW1-A00-R00.
HannStar HSD061IDW1-A00-R00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty HannStar HSD061IDW1-A00-R00 pdf lub szczegółowej specyfikacji HannStar HSD061IDW1-A00-R00 lub innych wyświetlaczy LCD HannStar, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od HannStar Dystrybutor HSD061IDW1-A00-R00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD061IDW1-A00-R00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty HannStar HSD061IDW1-A00-R00 pdf lub szczegółowej specyfikacji HannStar HSD061IDW1-A00-R00 lub innych wyświetlaczy LCD HannStar, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od HannStar Dystrybutor HSD061IDW1-A00-R00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "HSD061IDW1-A00-R00"
- HannStar HSD061IDW1-A00-R00
- Arkusz danych HSD061IDW1-A00-R00
- Obraz HSD061IDW1-A00-R00
- Cena HSD061IDW1-A00-R00
- Dystrybutor HSD061IDW1-A00-R00

