HT024QVA-100

| panel model | HT024QVA-100 |
|---|---|
| Zespół Marka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| HT024QVA-100 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Format pikseli | 240(RGB)×320 [QVGA] |
| Konfiguracja | RGB Vertical Stripe |
| Aktywny obszar | 36.72(H)×48.96(V) mm |
| Zarys Dim. | 40.5(H)×57.26(V) ×1(D) mm |
| Obszar bezel | - |
| Leczenie | Without Polarizer |
| Luminancja | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Zobacz kierunek | - |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/50/20 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | TN, Normally White, Transmissive |
| Grubość płyty | 0.50+0.50 mm |
| Transmitancja | 5.1% (Typ.) |
| Obsługuje kolor | 262K 60% (CIE1931) |
| Źródło światła | |
| Waga | TBD |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | - |
| Panel dotykowy | Without |
| Środowisko | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu BOE HT024QVA-100.
BOE HT024QVA-100 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty BOE HT024QVA-100 pdf lub szczegółowej specyfikacji BOE HT024QVA-100 lub innych wyświetlaczy LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od BOE Dystrybutor HT024QVA-100 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE HT024QVA-100 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty BOE HT024QVA-100 pdf lub szczegółowej specyfikacji BOE HT024QVA-100 lub innych wyświetlaczy LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od BOE Dystrybutor HT024QVA-100 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "HT024QVA-100"
- BOE HT024QVA-100
- Arkusz danych HT024QVA-100
- Obraz HT024QVA-100
- Cena HT024QVA-100
- Dystrybutor HT024QVA-100

