HTW-G320240B2
| panel model | HTW-G320240B2 |
|---|---|
| Zespół Marka | Hantuway |
| Descrition | STN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| płyta | STN-LCD |
| HTW-G320240B2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | STN, Transmissive |
| Aktywny obszar | 115.17×86.37 mm |
| Zarys | 160×104.7 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | Monochrome |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | |
| Typ lampy | Without Driver |
| Interfejs sygnału | 8-bit 6080/8080 parallel , 20 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Hantuway HTW-G320240B2.
Hantuway HTW-G320240B2 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Hantuway HTW-G320240B2 pdf lub szczegółowej specyfikacji Hantuway HTW-G320240B2 lub innych wyświetlaczy LCD Hantuway, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Hantuway Dystrybutor HTW-G320240B2 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Hantuway HTW-G320240B2 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Hantuway HTW-G320240B2 pdf lub szczegółowej specyfikacji Hantuway HTW-G320240B2 lub innych wyświetlaczy LCD Hantuway, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Hantuway Dystrybutor HTW-G320240B2 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "HTW-G320240B2"
- Hantuway HTW-G320240B2
- Arkusz danych HTW-G320240B2
- Obraz HTW-G320240B2
- Cena HTW-G320240B2
- Dystrybutor HTW-G320240B2
