IAXG15H

| panel model | IAXG15H |
|---|---|
| Zespół Marka | IDTech |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| IAXG15H cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 285.696×214.272 mm |
| Zarys | 299×239.4×5.5 mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 250:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 50 (Max.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 40/40/15/30 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu IDTech IAXG15H.
IDTech IAXG15H są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty IDTech IAXG15H pdf lub szczegółowej specyfikacji IDTech IAXG15H lub innych wyświetlaczy LCD IDTech, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od IDTech Dystrybutor IAXG15H na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
IDTech IAXG15H są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty IDTech IAXG15H pdf lub szczegółowej specyfikacji IDTech IAXG15H lub innych wyświetlaczy LCD IDTech, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od IDTech Dystrybutor IAXG15H na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "IAXG15H"
- IDTech IAXG15H
- Arkusz danych IAXG15H
- Obraz IAXG15H
- Cena IAXG15H
- Dystrybutor IAXG15H

