LC420W02-B6

| panel model | LC420W02-B6 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,42 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC420W02-B6 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 930.25×523.01 mm |
| Zarys | 1006×610 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 1100:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 8/10 (Typ.)(Tr/Td); 8 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 20 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu LG.Philips LCD LC420W02-B6.
LG.Philips LCD LC420W02-B6 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG.Philips LCD LC420W02-B6 pdf lub szczegółowej specyfikacji LG.Philips LCD LC420W02-B6 lub innych wyświetlaczy LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG.Philips LCD Dystrybutor LC420W02-B6 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LC420W02-B6 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG.Philips LCD LC420W02-B6 pdf lub szczegółowej specyfikacji LG.Philips LCD LC420W02-B6 lub innych wyświetlaczy LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG.Philips LCD Dystrybutor LC420W02-B6 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LC420W02-B6"
- LG.Philips LCD LC420W02-B6
- Arkusz danych LC420W02-B6
- Obraz LC420W02-B6
- Cena LC420W02-B6
- Dystrybutor LC420W02-B6

