LC470EUE-PEF1

| panel model | LC470EUE-PEF1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC470EUE-PEF1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 1039.68×584.82 mm |
| Zarys | 1059.5×616.2×31.2 mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| Współczynnik kontrastu | 1400:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 6 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu LG Display LC470EUE-PEF1.
LG Display LC470EUE-PEF1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG Display LC470EUE-PEF1 pdf lub szczegółowej specyfikacji LG Display LC470EUE-PEF1 lub innych wyświetlaczy LCD LG Display, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG Display Dystrybutor LC470EUE-PEF1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display LC470EUE-PEF1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG Display LC470EUE-PEF1 pdf lub szczegółowej specyfikacji LG Display LC470EUE-PEF1 lub innych wyświetlaczy LCD LG Display, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG Display Dystrybutor LC470EUE-PEF1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LC470EUE-PEF1"
- LG Display LC470EUE-PEF1
- Arkusz danych LC470EUE-PEF1
- Obraz LC470EUE-PEF1
- Cena LC470EUE-PEF1
- Dystrybutor LC470EUE-PEF1

