Przegląd
Specyfikacja
LC470EUN-SER1

LC470EUN-SER1 Podstawowe informacje
| panel model | LC470EUN-SER1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC470EUN-SER1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Alias modelu | LC470EUN (SE)(R1) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LC470EUN-SER1 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 46 PPI |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.1805×0.5415 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.5415×0.5415 mm (H×V) |
| Waga | 10.9/11.6Kgs (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Hard coating (3H), Reflection 2.0% (Max.) |
| Aktywny obszar | 1039.68×584.82 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 1048.6×593.1 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 1070.6×622 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 23.1 (Typ.) mm |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LC470EUN-SER1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1200 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Gama kolorów | 68% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 6 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.279; Wy:0.292 |
| Biała odmiana | 1.30 (Max.)(5 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
LC470EUN-SER1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
| Całkowite zużycie energii | 79.4W (Typ.) |
LC470EUN-SER1 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Żywotność lampy | 50K(Typ.) (Hours) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Sterownik lampy | 72.8/79.5W (Typ./Max.) |
LC470EUN-SER1 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 12.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 553/720mA (Typ./Max.) |
| Zużycie energii panelu | 6.64/8.63W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
