LC490DGG-FJM1

| panel model | LC490DGG-FJM1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,49 inch, 3840×2160 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC490DGG-FJM1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Rozkład | 3840(3)×2160 , UHD |
| Obszar wyświetlania | 1073.8(W)×604(H) mm |
| Rozmiar konspektu | 1098.2(W)×632.7(H) ×44(D) mm |
| Jasność | 390 cd/m² (Typ.) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Najlepszy widok na | Symmetry |
| Wyświetl kolory | 1.07B 74% (CIE1931) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Waga | 8.1/8.5Kgs (Typ./Max.) |
| Format pikseli | RGBW Vertical Stripe |
| Otwór ramek | 1078.3(W)×608.5(H) mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Współczynnik kontrastu | 1100:1 (Typ.) (TM) |
| Tryb wyświetlania | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Czas odpowiedzi | 8/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Typ lampy | WLED , 50K hours , Without Driver |
| Ekran dotykowy | Without |
| Interfejs sygnału | EPI , 120 pins , Connector |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
| Środowisko | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu LG Display LC490DGG-FJM1.
LG Display LC490DGG-FJM1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG Display LC490DGG-FJM1 pdf lub szczegółowej specyfikacji LG Display LC490DGG-FJM1 lub innych wyświetlaczy LCD LG Display, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG Display Dystrybutor LC490DGG-FJM1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display LC490DGG-FJM1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG Display LC490DGG-FJM1 pdf lub szczegółowej specyfikacji LG Display LC490DGG-FJM1 lub innych wyświetlaczy LCD LG Display, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG Display Dystrybutor LC490DGG-FJM1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LC490DGG-FJM1"
- LG Display LC490DGG-FJM1
- Arkusz danych LC490DGG-FJM1
- Obraz LC490DGG-FJM1
- Cena LC490DGG-FJM1
- Dystrybutor LC490DGG-FJM1

