LC550EGH-FKM1

| panel model | LC550EGH-FKM1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC550EGH-FKM1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Format pikseli | 3840(3)×2160 [UHD] |
| Aktywny obszar | 1209.6(H)×680.4(V) mm |
| Obszar bezel | 1215.6(H)×685.9(V) mm |
| Luminancja | 670 cd/m² (Typ.) |
| Zobacz kierunek | Symmetry |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Obsługuje kolor | 1.07B 82% (CIE1931) |
| Waga | 11.3/12.0Kgs (Typ./Max.) |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60Hz |
| Konfiguracja | RGBW Vertical Stripe |
| Zarys Dim. | 1231.4(H)×710(V) mm |
| Leczenie | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Współczynnik kontrastu | 1400:1 (Typ.) (TM) |
| Czas odpowiedzi | 5 (Typ.)(G to G); 8 (Typ.)(MPRT) |
| Tryb pracy | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Źródło światła | WLED , 30K hours , W/O Driver |
| Panel dotykowy | Without |
| Typ interfejsu | 120 pins EPI , Connector |
| Zasilacz | 12.0V (Typ.) |
| Środowisko | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu LG Display LC550EGH-FKM1.
LG Display LC550EGH-FKM1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG Display LC550EGH-FKM1 pdf lub szczegółowej specyfikacji LG Display LC550EGH-FKM1 lub innych wyświetlaczy LCD LG Display, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG Display Dystrybutor LC550EGH-FKM1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display LC550EGH-FKM1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG Display LC550EGH-FKM1 pdf lub szczegółowej specyfikacji LG Display LC550EGH-FKM1 lub innych wyświetlaczy LCD LG Display, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG Display Dystrybutor LC550EGH-FKM1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LC550EGH-FKM1"
- LG Display LC550EGH-FKM1
- Arkusz danych LC550EGH-FKM1
- Obraz LC550EGH-FKM1
- Cena LC550EGH-FKM1
- Dystrybutor LC550EGH-FKM1
