LC650EUF-FHM1

| panel model | LC650EUF-FHM1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC650EUF-FHM1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 1428.5×803.5 mm |
| Zarys | 1452.2×831.5×31.6 mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 1400:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 1.06B (8-bit + Dithering) , CIE1931 68% |
| Czas odpowiedzi | 5 (Typ.)(G to G); 8 (Typ.)(MPRT) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 120Hz |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (4 ch, 8/10-bit) , 92 pins |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu LG Display LC650EUF-FHM1.
LG Display LC650EUF-FHM1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG Display LC650EUF-FHM1 pdf lub szczegółowej specyfikacji LG Display LC650EUF-FHM1 lub innych wyświetlaczy LCD LG Display, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG Display Dystrybutor LC650EUF-FHM1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display LC650EUF-FHM1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG Display LC650EUF-FHM1 pdf lub szczegółowej specyfikacji LG Display LC650EUF-FHM1 lub innych wyświetlaczy LCD LG Display, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG Display Dystrybutor LC650EUF-FHM1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LC650EUF-FHM1"
- LG Display LC650EUF-FHM1
- Arkusz danych LC650EUF-FHM1
- Obraz LC650EUF-FHM1
- Cena LC650EUF-FHM1
- Dystrybutor LC650EUF-FHM1

