LH220Q31-SH04

| panel model | LH220Q31-SH04 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LH220Q31-SH04 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | AH3-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 33.84×45.12 mm |
| Zarys | 36.84×52.54×0.5 mm |
| Powierzchnia | Without Polarizer |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 72% |
| Czas odpowiedzi | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sterownik IC | Suggest R61516 |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu LG Display LH220Q31-SH04.
LG Display LH220Q31-SH04 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG Display LH220Q31-SH04 pdf lub szczegółowej specyfikacji LG Display LH220Q31-SH04 lub innych wyświetlaczy LCD LG Display, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG Display Dystrybutor LH220Q31-SH04 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display LH220Q31-SH04 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG Display LH220Q31-SH04 pdf lub szczegółowej specyfikacji LG Display LH220Q31-SH04 lub innych wyświetlaczy LCD LG Display, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG Display Dystrybutor LH220Q31-SH04 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LH220Q31-SH04"
- LG Display LH220Q31-SH04
- Arkusz danych LH220Q31-SH04
- Obraz LH220Q31-SH04
- Cena LH220Q31-SH04
- Dystrybutor LH220Q31-SH04

