LH499WX1-SH02

| panel model | LH499WX1-SH02 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 720×1280 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LH499WX1-SH02 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | AH3-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 62.1×110.4 mm |
| Zarys | 64.1×116.4×0.3 mm |
| Powierzchnia | Without Polarizer |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | , CIE1931 70% |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Sterownik IC | COG Suggest HX8394-D |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu LG Display LH499WX1-SH02.
LG Display LH499WX1-SH02 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG Display LH499WX1-SH02 pdf lub szczegółowej specyfikacji LG Display LH499WX1-SH02 lub innych wyświetlaczy LCD LG Display, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG Display Dystrybutor LH499WX1-SH02 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display LH499WX1-SH02 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG Display LH499WX1-SH02 pdf lub szczegółowej specyfikacji LG Display LH499WX1-SH02 lub innych wyświetlaczy LCD LG Display, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG Display Dystrybutor LH499WX1-SH02 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LH499WX1-SH02"
- LG Display LH499WX1-SH02
- Arkusz danych LH499WX1-SH02
- Obraz LH499WX1-SH02
- Cena LH499WX1-SH02
- Dystrybutor LH499WX1-SH02

