LKCEAZ740YKS

| panel model | LKCEAZ740YKS |
|---|---|
| Zespół Marka | NAN YA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LKCEAZ740YKS cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 115.2×86.4 mm |
| Zarys | 143.7×104.4 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 58% |
| Czas odpowiedzi | 50 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 3S7P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 33 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu NAN YA LKCEAZ740YKS.
NAN YA LKCEAZ740YKS są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty NAN YA LKCEAZ740YKS pdf lub szczegółowej specyfikacji NAN YA LKCEAZ740YKS lub innych wyświetlaczy LCD NAN YA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od NAN YA Dystrybutor LKCEAZ740YKS na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
NAN YA LKCEAZ740YKS są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty NAN YA LKCEAZ740YKS pdf lub szczegółowej specyfikacji NAN YA LKCEAZ740YKS lub innych wyświetlaczy LCD NAN YA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od NAN YA Dystrybutor LKCEAZ740YKS na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LKCEAZ740YKS"
- NAN YA LKCEAZ740YKS
- Arkusz danych LKCEAZ740YKS
- Obraz LKCEAZ740YKS
- Cena LKCEAZ740YKS
- Dystrybutor LKCEAZ740YKS

