LM104VS1T52

| panel model | LM104VS1T52 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | CSTN-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| płyta | CSTN-LCD |
| LM104VS1T52 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Rozkład | 640(RGB)×480 , VGA |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Obszar wyświetlania | 211.18(W)×158.38(H) mm |
| Otwór ramek | 217(W)×164(H) mm |
| Rozmiar konspektu | 254(W)×190(H) ×9(D) mm |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%) |
| Jasność | 150 cd/m² (Min.) |
| Współczynnik kontrastu | 30:1 (Typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 30/30/10/40 (Typ.) (Typ.)(CR≥5) |
| Tryb wyświetlania | STN, Normally Black, Transmissive |
| Najlepszy widok na | - |
| Czas odpowiedzi | TBD |
| Wyświetl kolory | Color |
| Typ lampy | 2 pcs CCFL , 15K hours , Without Driver |
| Częstotliwość | - |
| Ekran dotykowy | Without |
| Masa panelu | TBD |
| Interfejs sygnału | Parallel Data (8-bit) , 22 pins , Connector |
| Napięcie wejściowe | 1.95/3.3V (Typ.)(VCN/VDD) |
| Środowisko | Operating Temp.: 0 ~ 45 °C ; Storage Temp.: -25 ~ 65 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LM104VS1T52.
SHARP LM104VS1T52 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LM104VS1T52 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LM104VS1T52 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LM104VS1T52 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LM104VS1T52 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LM104VS1T52 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LM104VS1T52 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LM104VS1T52 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LM104VS1T52"
- SHARP LM104VS1T52
- Arkusz danych LM104VS1T52
- Obraz LM104VS1T52
- Cena LM104VS1T52
- Dystrybutor LM104VS1T52
