LMS350GF13

| panel model | LMS350GF13 |
|---|---|
| Zespół Marka | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LMS350GF13 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, TMR |
| Aktywny obszar | 70.08×52.56 mm |
| Zarys | 76.9×63.9×4.45 mm |
| Powierzchnia | Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 300 : 1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/50/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 6S1P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI , 45 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3/3.3V (Typ.)(VCI/VDD) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SAMSUNG LMS350GF13.
SAMSUNG LMS350GF13 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SAMSUNG LMS350GF13 pdf lub szczegółowej specyfikacji SAMSUNG LMS350GF13 lub innych wyświetlaczy LCD SAMSUNG, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SAMSUNG Dystrybutor LMS350GF13 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LMS350GF13 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SAMSUNG LMS350GF13 pdf lub szczegółowej specyfikacji SAMSUNG LMS350GF13 lub innych wyświetlaczy LCD SAMSUNG, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SAMSUNG Dystrybutor LMS350GF13 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LMS350GF13"
- SAMSUNG LMS350GF13
- Arkusz danych LMS350GF13
- Obraz LMS350GF13
- Cena LMS350GF13
- Dystrybutor LMS350GF13

