Przegląd
Specyfikacja
LP101WX2-SLA2

LP101WX2-SLA2 Podstawowe informacje
| panel model | LP101WX2-SLA2 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.1 inch, 1280×800 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP101WX2-SLA2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Alias modelu | LP101WX2 (SL)(A2) |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
LP101WX2-SLA2 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 149 PPI |
| Współczynnik proporcji | 16:10 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0565×0.1695 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.1695×0.1695 mm (H×V) |
| Aktywny obszar | 216.96×135.6 mm (H×V) |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
LP101WX2-SLA2 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Czas odpowiedzi | 35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biała odmiana | 1.40/1.60 (Typ./Max.)(13 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
LP101WX2-SLA2 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
LP101WX2-SLA2 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Sterownik lampy | Embedded (LED Driver) |
LP101WX2-SLA2 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3V (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
