LP154W01-A1

| panel model | LP154W01-A1 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP154W01-A1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 331.2×207 mm |
| Zarys | 344×243.5×6.5 mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/40/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu LG.Philips LCD LP154W01-A1.
LG.Philips LCD LP154W01-A1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG.Philips LCD LP154W01-A1 pdf lub szczegółowej specyfikacji LG.Philips LCD LP154W01-A1 lub innych wyświetlaczy LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG.Philips LCD Dystrybutor LP154W01-A1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LP154W01-A1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG.Philips LCD LP154W01-A1 pdf lub szczegółowej specyfikacji LG.Philips LCD LP154W01-A1 lub innych wyświetlaczy LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG.Philips LCD Dystrybutor LP154W01-A1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LP154W01-A1"
- LG.Philips LCD LP154W01-A1
- Arkusz danych LP154W01-A1
- Obraz LP154W01-A1
- Cena LP154W01-A1
- Dystrybutor LP154W01-A1

