LP154W01-TLAH

| panel model | LP154W01-TLAH |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP154W01-TLAH cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 331.2×207 mm |
| Zarys | 344×222×6.5 mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu LG.Philips LCD LP154W01-TLAH.
LG.Philips LCD LP154W01-TLAH są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG.Philips LCD LP154W01-TLAH pdf lub szczegółowej specyfikacji LG.Philips LCD LP154W01-TLAH lub innych wyświetlaczy LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG.Philips LCD Dystrybutor LP154W01-TLAH na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LP154W01-TLAH są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG.Philips LCD LP154W01-TLAH pdf lub szczegółowej specyfikacji LG.Philips LCD LP154W01-TLAH lub innych wyświetlaczy LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG.Philips LCD Dystrybutor LP154W01-TLAH na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LP154W01-TLAH"
- LG.Philips LCD LP154W01-TLAH
- Arkusz danych LP154W01-TLAH
- Obraz LP154W01-TLAH
- Cena LP154W01-TLAH
- Dystrybutor LP154W01-TLAH

