LP156WF4-SLB6

| panel model | LP156WF4-SLB6 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP156WF4-SLB6 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | AH-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 344.16×193.59 mm |
| Zarys | 359.5×224.13×3.4 mm |
| Styl kształtu | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Czas odpowiedzi | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 6 strings WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu LG Display LP156WF4-SLB6.
LG Display LP156WF4-SLB6 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG Display LP156WF4-SLB6 pdf lub szczegółowej specyfikacji LG Display LP156WF4-SLB6 lub innych wyświetlaczy LCD LG Display, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG Display Dystrybutor LP156WF4-SLB6 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display LP156WF4-SLB6 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG Display LP156WF4-SLB6 pdf lub szczegółowej specyfikacji LG Display LP156WF4-SLB6 lub innych wyświetlaczy LCD LG Display, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG Display Dystrybutor LP156WF4-SLB6 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LP156WF4-SLB6"
- LG Display LP156WF4-SLB6
- Arkusz danych LP156WF4-SLB6
- Obraz LP156WF4-SLB6
- Cena LP156WF4-SLB6
- Dystrybutor LP156WF4-SLB6

