LP171WP5

| panel model | LP171WP5 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.1 inch, 1440×900 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LP171WP5 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | Transmissive |
| Aktywny obszar | 367.2×229.5 mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 2 pcs CCFL |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu LG.Philips LCD LP171WP5.
LG.Philips LCD LP171WP5 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG.Philips LCD LP171WP5 pdf lub szczegółowej specyfikacji LG.Philips LCD LP171WP5 lub innych wyświetlaczy LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG.Philips LCD Dystrybutor LP171WP5 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LP171WP5 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG.Philips LCD LP171WP5 pdf lub szczegółowej specyfikacji LG.Philips LCD LP171WP5 lub innych wyświetlaczy LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG.Philips LCD Dystrybutor LP171WP5 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LP171WP5"
- LG.Philips LCD LP171WP5
- Arkusz danych LP171WP5
- Obraz LP171WP5
- Cena LP171WP5
- Dystrybutor LP171WP5

