Przegląd
Specyfikacja
LQ030B7DD15H

LQ030B7DD15H Podstawowe informacje
| panel model | LQ030B7DD15H |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.0 inch, 320×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LQ030B7DD15H cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Alias | - |
| Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura robocza. | -10 ~ 60 °C |
| Wibracja | - |
LQ030B7DD15H Właściwości mechaniczne
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura robocza. | -10 ~ 60 °C |
| Wibracja | - |
| Rozkład | 320(RGB)×320 |
| Pitch (mm) | 0.056×0.168 (H×V) |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.168×0.168 (H×V) |
| Aktywny obszar (mm) | 53.76(H) × 53.76(V) |
| Obszar ramki (mm) | - |
| Styl formularza | Flat Rectangle |
| Styl kształtu | - |
| Współczynnik proporcji | 1:1 (H:V) |
| Orientacja | Landscape type |
| Waga | - |
| Leczenie | Hard coating |
LQ030B7DD15H Właściwości optyczne
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura robocza. | -10 ~ 60 °C |
| Wibracja | - |
| Rozkład | 320(RGB)×320 |
| Pitch (mm) | 0.056×0.168 (H×V) |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.168×0.168 (H×V) |
| Aktywny obszar (mm) | 53.76(H) × 53.76(V) |
| Obszar ramki (mm) | - |
| Styl formularza | Flat Rectangle |
| Styl kształtu | - |
| Współczynnik proporcji | 1:1 (H:V) |
| Orientacja | Landscape type |
| Waga | - |
| Leczenie | Hard coating |
| Luminancja (cd / m²) | - |
| Współczynnik kontrastu | 70:1 (Typ.) (Transmissive) 5:1 (Typ.) (Reflective) |
| Kąt widzenia | - |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transflective |
| Najlepszy widok na | - |
| Odpowiedź (ms) | 30/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Białe współrzędne | - |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Widoczność na zewnątrz | Sunlight Readable |
| Transmisyjność | - |
| Typ 3D | - |
| Odbicie | 4/6% (Min./Typ.) |
LQ030B7DD15H Interfejs sygnału
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura robocza. | -10 ~ 60 °C |
| Wibracja | - |
| Rozkład | 320(RGB)×320 |
| Pitch (mm) | 0.056×0.168 (H×V) |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.168×0.168 (H×V) |
| Aktywny obszar (mm) | 53.76(H) × 53.76(V) |
| Obszar ramki (mm) | - |
| Styl formularza | Flat Rectangle |
| Styl kształtu | - |
| Współczynnik proporcji | 1:1 (H:V) |
| Orientacja | Landscape type |
| Waga | - |
| Leczenie | Hard coating |
| Luminancja (cd / m²) | - |
| Współczynnik kontrastu | 70:1 (Typ.) (Transmissive) 5:1 (Typ.) (Reflective) |
| Kąt widzenia | - |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transflective |
| Najlepszy widok na | - |
| Odpowiedź (ms) | 30/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Białe współrzędne | - |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Widoczność na zewnątrz | Sunlight Readable |
| Transmisyjność | - |
| Typ 3D | - |
| Odbicie | 4/6% (Min./Typ.) |
| Napięcie zasilające | 5.0/3.3/15/-10V (Typ.)(VSHA/VSHD/VDD/VEE) |
| Obecnie zaopatrzenie | 4.0/1.8/0.05/-0.05 (Typ.)(ISHA/ISHD/IDD/IEE) |
| Napięcie logiczne | - |
| Pozycja | - |
| Smoła | Pins |
| Ilość | Pin Configuration |
LQ030B7DD15H Układ podświetlenia
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura robocza. | -10 ~ 60 °C |
| Wibracja | - |
| Rozkład | 320(RGB)×320 |
| Pitch (mm) | 0.056×0.168 (H×V) |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.168×0.168 (H×V) |
| Aktywny obszar (mm) | 53.76(H) × 53.76(V) |
| Obszar ramki (mm) | - |
| Styl formularza | Flat Rectangle |
| Styl kształtu | - |
| Współczynnik proporcji | 1:1 (H:V) |
| Orientacja | Landscape type |
| Waga | - |
| Leczenie | Hard coating |
| Luminancja (cd / m²) | - |
| Współczynnik kontrastu | 70:1 (Typ.) (Transmissive) 5:1 (Typ.) (Reflective) |
| Kąt widzenia | - |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transflective |
| Najlepszy widok na | - |
| Odpowiedź (ms) | 30/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Białe współrzędne | - |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Widoczność na zewnątrz | Sunlight Readable |
| Transmisyjność | - |
| Typ 3D | - |
| Odbicie | 4/6% (Min./Typ.) |
| Napięcie zasilające | 5.0/3.3/15/-10V (Typ.)(VSHA/VSHD/VDD/VEE) |
| Obecnie zaopatrzenie | 4.0/1.8/0.05/-0.05 (Typ.)(ISHA/ISHD/IDD/IEE) |
| Napięcie logiczne | - |
| Pozycja | Edge light type |
| Smoła | Pins |
| Ilość | - |
| Zastąpienie | - |
| Kształt | - |
| Dożywotni | - |
