LQ121S7LY11

| panel model | LQ121S7LY11 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LQ121S7LY11 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | ASV, Normally Black, Transflective |
| Aktywny obszar | 246×184.5 mm |
| Zarys | 276×216×16 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (2H), Antireflection |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3/5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LQ121S7LY11.
SHARP LQ121S7LY11 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ121S7LY11 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ121S7LY11 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ121S7LY11 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ121S7LY11 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ121S7LY11 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ121S7LY11 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ121S7LY11 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LQ121S7LY11"
- SHARP LQ121S7LY11
- Arkusz danych LQ121S7LY11
- Obraz LQ121S7LY11
- Cena LQ121S7LY11
- Dystrybutor LQ121S7LY11

