Przegląd
Specyfikacja
LR043JC211
LR043JC211 Podstawowe informacje
| panel model | LR043JC211 |
|---|---|
| Zespół Marka | ChiHsin |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LR043JC211 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
LR043JC211 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 480(RGB)×272 (WQVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 128 PPI |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.066×0.198 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.198×0.198 mm (H×V) |
| Waga | 50g (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 10%) |
| Aktywny obszar | 95.04×53.856 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 98.7×56.8 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 105.5×67.2 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 5.0 (Typ.) mm |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Embeded (4-wire Resistive) |
LR043JC211 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M () |
| Czas odpowiedzi | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | 6 o'clock |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Światło słoneczne do czytania | N |
LR043JC211 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
LR043JC211 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Ilość lampy | 7S1P |
| Kształt lampy | 1 string |
| Napięcie lampy | 23.1V (Typ.) |
| Prąd lampy | 20mA (Typ.) |
| Zużycie energii lamp | 462mW (Typ.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Sterownik lampy | No |
LR043JC211 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.0/5.0V (Typ.)(VCC/VDD) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 3.8/15.5mA (Typ.)(ICC/IDD) |
| Zużycie energii panelu | 99mW (Typ.) |
| Napięcie dla sygnałów wyświetlacza | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Typ interfejsu | FPC |
