Przegląd
Specyfikacja
LS050T1SX04

LS050T1SX04 Podstawowe informacje
| panel model | LS050T1SX04 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | CG-Krzem ,5.0 inch, 1080×1920 |
| płyta | CG-Krzem |
| LS050T1SX04 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 60 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 70 °C |
LS050T1SX04 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 1080(RGB)×1920 (FHD) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 443 PPI |
| Współczynnik proporcji | 9:16 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0191×0.0573 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.0573×0.0573 mm (H×V) |
| Waga | 21.5g (Typ.) |
| Powierzchnia | Hard coating (3H) |
| Aktywny obszar | 61.884×110.016 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 64.3×118.2 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 1.43±0.1 mm |
| Krajobraz lub portret | Portrait type |
| Panel dotykowy | Without |
LS050T1SX04 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 400 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Gama kolorów | 72% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 35 (Max.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.310; Wy:0.320 |
| Biała odmiana | 1.11/1.25 (Typ./Max.)(9 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
LS050T1SX04 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
| Sterownik IC | Built-in R6331 |
LS050T1SX04 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Ilość lampy | 6S2P |
| Kształt lampy | 2 strings |
| Żywotność lampy | 5K(Typ.) (Hours) |
| Napięcie lampy | 18.0/19.8V (Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 20mA (Typ.) |
| Zużycie energii lamp | 720mW (Typ.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Sterownik lampy | No |
LS050T1SX04 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | MIPI |
|---|---|
| Klasa sygnału | MIPI (4 data lanes) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 1.8/5.0/-5.0V (Typ.)(IOVDD/AVDD+/AVDD-) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 17.1/11.8/-5.4mA (Typ.)(IOIDD/AIDD+/AIDD-) |
| Typ interfejsu | FPC |
