Przegląd
Specyfikacja
LS052T3SX15

LS052T3SX15 Podstawowe informacje
| panel model | LS052T3SX15 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | CG-Krzem ,5.2 inch, 1080×1920 |
| płyta | CG-Krzem |
| LS052T3SX15 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Alias modelu | - |
| Temperatura robocza. | -20 ~ 60 °C |
| Temp. | -30 ~ 80 °C |
| Ocena wibracji | - |
LS052T3SX15 Właściwości mechaniczne
| Alias modelu | - |
|---|---|
| Temperatura robocza. | -20 ~ 60 °C |
| Temp. | -30 ~ 80 °C |
| Ocena wibracji | - |
| Format pikseli | 1080(RGB)×1920, FHD |
| Plamka | 0.0198×0.0594 mm (H×V) |
| Konfiguracja | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.0594×0.0594 mm (H×V) |
| Obszar wyświetlania | 64.152×114.048 mm (H×V) |
| Obszar bezel | - |
| Zarys Dim. | 65.32×119.91 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 0.3 (Typ.) mm |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle |
| Orientacja | Portrait type |
| Współczynnik proporcji | 9:16 (H:V) |
| Grubość płyty | 0.15+0.15 mm |
| Waga | 6.00g (Typ.) |
| Powierzchnia | - |
LS052T3SX15 Właściwości optyczne
| Alias modelu | - |
|---|---|
| Temperatura robocza. | -20 ~ 60 °C |
| Temp. | -30 ~ 80 °C |
| Ocena wibracji | - |
| Format pikseli | 1080(RGB)×1920, FHD |
| Plamka | 0.0198×0.0594 mm (H×V) |
| Konfiguracja | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.0594×0.0594 mm (H×V) |
| Obszar wyświetlania | 64.152×114.048 mm (H×V) |
| Obszar bezel | - |
| Zarys Dim. | 65.32×119.91 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 0.3 (Typ.) mm |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle |
| Orientacja | Portrait type |
| Współczynnik proporcji | 9:16 (H:V) |
| Grubość płyty | 0.15+0.15 mm |
| Waga | 6.00g (Typ.) |
| Powierzchnia | - |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1300:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb optyczny | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Czas odpowiedzi | 30 (Max.)(Tr+Td) ms |
| Chromatyczność | - |
| Numery kolorów | 16.7M (8-bit) |
| Gama kolorów | 99% NTSC (CIE1931) |
| Jednolitość | - |
| Widoczność na zewnątrz | No |
| Transmitancja | 3.52% (Typ.)(with Polarizer) |
LS052T3SX15 Układ podświetlenia
| Alias modelu | - |
|---|---|
| Temperatura robocza. | -20 ~ 60 °C |
| Temp. | -30 ~ 80 °C |
| Ocena wibracji | - |
| Format pikseli | 1080(RGB)×1920, FHD |
| Plamka | 0.0198×0.0594 mm (H×V) |
| Konfiguracja | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.0594×0.0594 mm (H×V) |
| Obszar wyświetlania | 64.152×114.048 mm (H×V) |
| Obszar bezel | - |
| Zarys Dim. | 65.32×119.91 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 0.3 (Typ.) mm |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle |
| Orientacja | Portrait type |
| Współczynnik proporcji | 9:16 (H:V) |
| Grubość płyty | 0.15+0.15 mm |
| Waga | 6.00g (Typ.) |
| Powierzchnia | - |
| Jasność | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1300:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb optyczny | New Mode2, Normally Black, Transmissive |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Czas odpowiedzi | 30 (Max.)(Tr+Td) ms |
| Chromatyczność | - |
| Numery kolorów | 16.7M (8-bit) |
| Gama kolorów | 99% NTSC (CIE1931) |
| Jednolitość | - |
| Widoczność na zewnątrz | No |
| Transmitancja | 3.52% (Typ.)(with Polarizer) |
| Typ lampy | No B/L |
| Ilość | - |
| Dożywotni | - |
| Zastąpienie | - |
| Kształt lampy | - |
| Pozycja | - |
