LSC550FJ06-W01

| panel model | LSC550FJ06-W01 |
|---|---|
| Zespół Marka | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 3840×2160 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LSC550FJ06-W01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | SPVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 1209.6×680.4 mm |
| Zarys | 1219.6×690.5 mm |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H), Antireflection |
| Współczynnik kontrastu | 3500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 1.07B (8-bit + Dithering) , sRGB 99% |
| Czas odpowiedzi | 8 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 120Hz |
| Interfejs sygnału | V-by-One 16 lane , 92 pins |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SAMSUNG LSC550FJ06-W01.
SAMSUNG LSC550FJ06-W01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SAMSUNG LSC550FJ06-W01 pdf lub szczegółowej specyfikacji SAMSUNG LSC550FJ06-W01 lub innych wyświetlaczy LCD SAMSUNG, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SAMSUNG Dystrybutor LSC550FJ06-W01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LSC550FJ06-W01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SAMSUNG LSC550FJ06-W01 pdf lub szczegółowej specyfikacji SAMSUNG LSC550FJ06-W01 lub innych wyświetlaczy LCD SAMSUNG, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SAMSUNG Dystrybutor LSC550FJ06-W01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LSC550FJ06-W01"
- SAMSUNG LSC550FJ06-W01
- Arkusz danych LSC550FJ06-W01
- Obraz LSC550FJ06-W01
- Cena LSC550FJ06-W01
- Dystrybutor LSC550FJ06-W01
