LSC650FF06

| panel model | LSC650FF06 |
|---|---|
| Zespół Marka | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,65 inch, 3840×2160 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LSC650FF06 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Format pikseli | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Konfiguracja | RGB Vertical Stripe |
| Aktywny obszar | 1428.48(H)×803.52(V) mm |
| Zarys Dim. | 1438.73(H)×815.02(V) ×1.3(D) mm |
| Obszar bezel | - |
| Leczenie | Antiglare (Haze 2.3%), Hard coating (2H) |
| Luminancja | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 5500:1 (Typ.) (TM) |
| Zobacz kierunek | Symmetry |
| Czas odpowiedzi | 6 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | SVA, Normally Black, Transmissive |
| Grubość płyty | - |
| Transmitancja | 5.1% (Typ.)(with Polarizer) |
| Obsługuje kolor | 1.07B 99% (sRGB) |
| Źródło światła | No B/L |
| Waga | 3.20Kgs (Typ.) |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 50Hz |
| Panel dotykowy | Without |
| Typ interfejsu | 51 pins V-by-One 8 lane , Connector |
| Zasilacz | 12.0V (Typ.) |
| Środowisko | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SAMSUNG LSC650FF06.
SAMSUNG LSC650FF06 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SAMSUNG LSC650FF06 pdf lub szczegółowej specyfikacji SAMSUNG LSC650FF06 lub innych wyświetlaczy LCD SAMSUNG, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SAMSUNG Dystrybutor LSC650FF06 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LSC650FF06 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SAMSUNG LSC650FF06 pdf lub szczegółowej specyfikacji SAMSUNG LSC650FF06 lub innych wyświetlaczy LCD SAMSUNG, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SAMSUNG Dystrybutor LSC650FF06 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LSC650FF06"
- SAMSUNG LSC650FF06
- Arkusz danych LSC650FF06
- Obraz LSC650FF06
- Cena LSC650FF06
- Dystrybutor LSC650FF06

