LT133XM-101

| panel model | LT133XM-101 |
|---|---|
| Zespół Marka | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LT133XM-101 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 270.336×202.752 mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | CCFL |
| Interfejs sygnału | LVDS |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SAMSUNG LT133XM-101.
SAMSUNG LT133XM-101 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SAMSUNG LT133XM-101 pdf lub szczegółowej specyfikacji SAMSUNG LT133XM-101 lub innych wyświetlaczy LCD SAMSUNG, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SAMSUNG Dystrybutor LT133XM-101 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LT133XM-101 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SAMSUNG LT133XM-101 pdf lub szczegółowej specyfikacji SAMSUNG LT133XM-101 lub innych wyświetlaczy LCD SAMSUNG, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SAMSUNG Dystrybutor LT133XM-101 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LT133XM-101"
- SAMSUNG LT133XM-101
- Arkusz danych LT133XM-101
- Obraz LT133XM-101
- Cena LT133XM-101
- Dystrybutor LT133XM-101

