LT154DEZ5Z00

| panel model | LT154DEZ5Z00 |
|---|---|
| Zespół Marka | Toshiba Matsushita |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,15.4 inch, 1920×1200 |
| płyta | LTPS TFT-LCD |
| LT154DEZ5Z00 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 331.2×207 mm |
| Zarys | 345.6×222×6.5 mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 350:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 20/30 (Max.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Toshiba Matsushita LT154DEZ5Z00.
Toshiba Matsushita LT154DEZ5Z00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Toshiba Matsushita LT154DEZ5Z00 pdf lub szczegółowej specyfikacji Toshiba Matsushita LT154DEZ5Z00 lub innych wyświetlaczy LCD Toshiba Matsushita, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Toshiba Matsushita Dystrybutor LT154DEZ5Z00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Toshiba Matsushita LT154DEZ5Z00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Toshiba Matsushita LT154DEZ5Z00 pdf lub szczegółowej specyfikacji Toshiba Matsushita LT154DEZ5Z00 lub innych wyświetlaczy LCD Toshiba Matsushita, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Toshiba Matsushita Dystrybutor LT154DEZ5Z00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LT154DEZ5Z00"
- Toshiba Matsushita LT154DEZ5Z00
- Arkusz danych LT154DEZ5Z00
- Obraz LT154DEZ5Z00
- Cena LT154DEZ5Z00
- Dystrybutor LT154DEZ5Z00

