LTD141ECEP

| panel model | LTD141ECEP |
|---|---|
| Zespół Marka | TOSHIBA |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,14.0 inch, 1024×768 |
| płyta | LTPS TFT-LCD |
| LTD141ECEP cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 285.696×214.272 mm |
| Zarys | 298.5×226.5×6 mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 200:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 50/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TOSHIBA LTD141ECEP.
TOSHIBA LTD141ECEP są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TOSHIBA LTD141ECEP pdf lub szczegółowej specyfikacji TOSHIBA LTD141ECEP lub innych wyświetlaczy LCD TOSHIBA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TOSHIBA Dystrybutor LTD141ECEP na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TOSHIBA LTD141ECEP są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TOSHIBA LTD141ECEP pdf lub szczegółowej specyfikacji TOSHIBA LTD141ECEP lub innych wyświetlaczy LCD TOSHIBA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TOSHIBA Dystrybutor LTD141ECEP na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LTD141ECEP"
- TOSHIBA LTD141ECEP
- Arkusz danych LTD141ECEP
- Obraz LTD141ECEP
- Cena LTD141ECEP
- Dystrybutor LTD141ECEP

