LTD141EN9B

| panel model | LTD141EN9B |
|---|---|
| Zespół Marka | Toshiba Matsushita |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,14.1 inch, 1400×1050 |
| płyta | LTPS TFT-LCD |
| LTD141EN9B cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | Transmissive |
| Aktywny obszar | 285.6×214.2 mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL |
| Interfejs sygnału | LVDS |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Toshiba Matsushita LTD141EN9B.
Toshiba Matsushita LTD141EN9B są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Toshiba Matsushita LTD141EN9B pdf lub szczegółowej specyfikacji Toshiba Matsushita LTD141EN9B lub innych wyświetlaczy LCD Toshiba Matsushita, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Toshiba Matsushita Dystrybutor LTD141EN9B na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Toshiba Matsushita LTD141EN9B są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Toshiba Matsushita LTD141EN9B pdf lub szczegółowej specyfikacji Toshiba Matsushita LTD141EN9B lub innych wyświetlaczy LCD Toshiba Matsushita, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Toshiba Matsushita Dystrybutor LTD141EN9B na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LTD141EN9B"
- Toshiba Matsushita LTD141EN9B
- Arkusz danych LTD141EN9B
- Obraz LTD141EN9B
- Cena LTD141EN9B
- Dystrybutor LTD141EN9B
