LTM022D900

| panel model | LTM022D900 |
|---|---|
| Zespół Marka | Toshiba Matsushita |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LTM022D900 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | VMW, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 33.84×45.12 mm |
| Zarys | 40.9×59.8 mm |
| Powierzchnia | Antireflection |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 63% |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Interfejs sygnału | 8-bit parallel , 20 pins |
| Napięcie wejściowe | 1.85/2.9 (Typ.)(VDD2/VDD1) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Toshiba Matsushita LTM022D900.
Toshiba Matsushita LTM022D900 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Toshiba Matsushita LTM022D900 pdf lub szczegółowej specyfikacji Toshiba Matsushita LTM022D900 lub innych wyświetlaczy LCD Toshiba Matsushita, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Toshiba Matsushita Dystrybutor LTM022D900 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Toshiba Matsushita LTM022D900 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Toshiba Matsushita LTM022D900 pdf lub szczegółowej specyfikacji Toshiba Matsushita LTM022D900 lub innych wyświetlaczy LCD Toshiba Matsushita, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Toshiba Matsushita Dystrybutor LTM022D900 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LTM022D900"
- Toshiba Matsushita LTM022D900
- Arkusz danych LTM022D900
- Obraz LTM022D900
- Cena LTM022D900
- Dystrybutor LTM022D900

