LTM04C395K

| panel model | LTM04C395K |
|---|---|
| Zespół Marka | TOSHIBA |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,4.0 inch, 640×480 |
| płyta | LTPS TFT-LCD |
| LTM04C395K cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Reflective |
| Aktywny obszar | 80.64×60.48 mm |
| Zarys | 117.9×72.5×7.7 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 10:1 (Typ.)(Reflective) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 50/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 27 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TOSHIBA LTM04C395K.
TOSHIBA LTM04C395K są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TOSHIBA LTM04C395K pdf lub szczegółowej specyfikacji TOSHIBA LTM04C395K lub innych wyświetlaczy LCD TOSHIBA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TOSHIBA Dystrybutor LTM04C395K na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TOSHIBA LTM04C395K są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TOSHIBA LTM04C395K pdf lub szczegółowej specyfikacji TOSHIBA LTM04C395K lub innych wyświetlaczy LCD TOSHIBA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TOSHIBA Dystrybutor LTM04C395K na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LTM04C395K"
- TOSHIBA LTM04C395K
- Arkusz danych LTM04C395K
- Obraz LTM04C395K
- Cena LTM04C395K
- Dystrybutor LTM04C395K

