LTM13C417

| panel model | LTM13C417 |
|---|---|
| Zespół Marka | TOSHIBA |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,13.3 inch, 1024×768 |
| płyta | LTPS TFT-LCD |
| LTM13C417 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | |
| Aktywny obszar | 270.336×202.752 mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | CCFL |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TOSHIBA LTM13C417.
TOSHIBA LTM13C417 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TOSHIBA LTM13C417 pdf lub szczegółowej specyfikacji TOSHIBA LTM13C417 lub innych wyświetlaczy LCD TOSHIBA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TOSHIBA Dystrybutor LTM13C417 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TOSHIBA LTM13C417 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TOSHIBA LTM13C417 pdf lub szczegółowej specyfikacji TOSHIBA LTM13C417 lub innych wyświetlaczy LCD TOSHIBA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TOSHIBA Dystrybutor LTM13C417 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LTM13C417"
- TOSHIBA LTM13C417
- Arkusz danych LTM13C417
- Obraz LTM13C417
- Cena LTM13C417
- Dystrybutor LTM13C417

