Przegląd
Specyfikacja
LV057JC111
LV057JC111 Podstawowe informacje
| panel model | LV057JC111 |
|---|---|
| Zespół Marka | ChiHsin |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LV057JC111 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
LV057JC111 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 141 PPI |
| Współczynnik proporcji | 4:3 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.060×0.180 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.180×0.180 mm (H×V) |
| Waga | 108g (Typ.) |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 25%), Hard coating |
| Aktywny obszar | 115.2×86.4 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 117.5×88.7 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 125×98.8 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 5.64±0.2 mm |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LV057JC111 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 350 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 262K (6-bit) |
| Gama kolorów | 50% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/60/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | 12 o'clock |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Biała odmiana | 1.25 (Typ.)(5 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
LV057JC111 Cecha Electronics
| Skanowanie wsteczne | Yes (U/D, L/R) |
|---|
LV057JC111 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Ilość lampy | 7S3P |
| Kształt lampy | Array |
| Żywotność lampy | 15K(Typ.) (Hours) |
| Napięcie lampy | 22.0/24.5V (Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 60mA (Typ.) |
| Zużycie energii lamp | 1.32W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Sterownik lampy | No |
LV057JC111 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) + SPI |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3/8.4/15.0/-10.0V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 8.0/15mA (Typ.)(IDD/IAVDD) |
| Zużycie energii panelu | 55.0/155.0/230.0W (Min./Typ./Max.) |
| Napięcie dla sygnałów wyświetlacza | 0≤VIL≤0.3DVDD; 0.7DVDD≤VIH≤DVDD |
| Typ interfejsu | Connector |
