LV057JC211
| panel model | LV057JC211 |
|---|---|
| Zespół Marka | ChiHsin |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LV057JC211 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 115.2×86.4 mm |
| Zarys | 125×98.8×7.14 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 350:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/60/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 7S3P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | TTL (1 ch, 6-bit) , 50 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3/8.4/15.0/-10.0V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu ChiHsin LV057JC211.
ChiHsin LV057JC211 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty ChiHsin LV057JC211 pdf lub szczegółowej specyfikacji ChiHsin LV057JC211 lub innych wyświetlaczy LCD ChiHsin, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od ChiHsin Dystrybutor LV057JC211 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
ChiHsin LV057JC211 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty ChiHsin LV057JC211 pdf lub szczegółowej specyfikacji ChiHsin LV057JC211 lub innych wyświetlaczy LCD ChiHsin, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od ChiHsin Dystrybutor LV057JC211 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LV057JC211"
- ChiHsin LV057JC211
- Arkusz danych LV057JC211
- Obraz LV057JC211
- Cena LV057JC211
- Dystrybutor LV057JC211

