LW550PUL-HLA3

| panel model | LW550PUL-HLA3 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | AM-OLED ,55 inch, 1920×1080 |
| płyta | AM-OLED |
| LW550PUL-HLA3 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Liczba pikseli | 1920(3)×1080 (FHD) |
| Aktywny obszar (mm) | 1209.6 × 680.4 (H×V) |
| Obszar ramki (mm) | - |
| Luminancja | 400 (Typ.)(cd/m²) |
| Kąt widzenia | 60/60/60/60 (Min.) |
| Dobry widok na | Symmetry |
| Głębia koloru | 1.07B 89% (CIE1931) |
| Masa | 2.40Kgs (Typ.) |
| Częstotliwość odświeżania | 120Hz |
| Układ | RGBW Vertical Stripe |
| Kontur (mm) | 1217.48 × 693.74 (H×V×D) |
| Leczenie | Hard coating (2H), Reflection 1.2% (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 150000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Tryb pracy | - |
| Odpowiedź | 1 (Typ.)(G to G); 8 (Typ.)(MPRT) ms |
| Podświetlenie | self , 30K hours |
| Ekran dotykowy | Without |
| Typ sygnału | V-by-One 8 lane , Connector , 65 pins |
| Napięcie zasilające | 12.0/24.0V (Typ.)(VDD/EVDD) |
| Max. Oceny | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 45 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu LG Display LW550PUL-HLA3.
LG Display LW550PUL-HLA3 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG Display LW550PUL-HLA3 pdf lub szczegółowej specyfikacji LG Display LW550PUL-HLA3 lub innych wyświetlaczy LCD LG Display, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG Display Dystrybutor LW550PUL-HLA3 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display LW550PUL-HLA3 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG Display LW550PUL-HLA3 pdf lub szczegółowej specyfikacji LG Display LW550PUL-HLA3 lub innych wyświetlaczy LCD LG Display, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG Display Dystrybutor LW550PUL-HLA3 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LW550PUL-HLA3"
- LG Display LW550PUL-HLA3
- Arkusz danych LW550PUL-HLA3
- Obraz LW550PUL-HLA3
- Cena LW550PUL-HLA3
- Dystrybutor LW550PUL-HLA3

