M141NWW1-101

| panel model | M141NWW1-101 |
|---|---|
| Zespół Marka | IVO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.1 inch, 1280×800 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| M141NWW1-101 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 303.36×189.6 mm |
| Zarys | 319.5×205.5×5.5 mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%), Hard coating |
| Współczynnik kontrastu | 350:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 10 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu IVO M141NWW1-101.
IVO M141NWW1-101 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty IVO M141NWW1-101 pdf lub szczegółowej specyfikacji IVO M141NWW1-101 lub innych wyświetlaczy LCD IVO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od IVO Dystrybutor M141NWW1-101 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
IVO M141NWW1-101 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty IVO M141NWW1-101 pdf lub szczegółowej specyfikacji IVO M141NWW1-101 lub innych wyświetlaczy LCD IVO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od IVO Dystrybutor M141NWW1-101 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "M141NWW1-101"
- IVO M141NWW1-101
- Arkusz danych M141NWW1-101
- Obraz M141NWW1-101
- Cena M141NWW1-101
- Dystrybutor M141NWW1-101

