M170EN05 V3

| panel model | M170EN05 V3 |
|---|---|
| Zespół Marka | AU Optronics |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 1280×1024 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| M170EN05 V3 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 337.92×270.336 mm |
| Zarys | 358.5×296.5 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 450:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 72% |
| Czas odpowiedzi | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/70/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AU Optronics M170EN05 V3.
AU Optronics M170EN05 V3 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AU Optronics M170EN05 V3 pdf lub szczegółowej specyfikacji AU Optronics M170EN05 V3 lub innych wyświetlaczy LCD AU Optronics, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AU Optronics Dystrybutor M170EN05 V3 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AU Optronics M170EN05 V3 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AU Optronics M170EN05 V3 pdf lub szczegółowej specyfikacji AU Optronics M170EN05 V3 lub innych wyświetlaczy LCD AU Optronics, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AU Optronics Dystrybutor M170EN05 V3 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "M170EN05 V3"
- AU Optronics M170EN05 V3
- Arkusz danych M170EN05 V3
- Obraz M170EN05 V3
- Cena M170EN05 V3
- Dystrybutor M170EN05 V3

