Przegląd
Specyfikacja
M220Z3-LA1

M220Z3-LA1 Podstawowe informacje
| panel model | M220Z3-LA1 |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,22.0 inch, 1680×1050 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| M220Z3-LA1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
M220Z3-LA1 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 1680(RGB)×1050 (WSXGA+) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 90 PPI |
| Współczynnik proporcji | 16:10 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.094×0.282 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.282×0.282 mm (H×V) |
| Waga | 2.03/2.08Kgs (Typ./Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Aktywny obszar | 473.76×296.1 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 477.7×300.1 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 493.7×320.1 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 10.5 (Max.) mm |
| Otwory i wsporniki | Side mounting holes (8-M3) on left, right bezel |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
M220Z3-LA1 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 250 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 1.3/3.7 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Biała odmiana | 1.43 (Max.)(9 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
M220Z3-LA1 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
| Całkowite zużycie energii | 15.25W (Max.) |
M220Z3-LA1 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type (Bottom side) |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Ilość lampy | 13S8P |
| Kształt lampy | 8 strings |
| Żywotność lampy | 30K(Min.) (Hours) |
| Napięcie lampy | 36.4/41.6/44.2V (Min./Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 25/28mA (Typ./Max.) |
| Zużycie energii lamp | 8.5/9.0W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Położenie interfejsu | |
| Sterownik lampy | No |
M220Z3-LA1 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 5.0V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 890/1250mA (Typ./Max.) |
| Zużycie energii panelu | 4.45/6.25W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Położenie interfejsu | |
| Interfejs sygnału | STM - MSAKT2407P30HA, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
