MV238FHB-N40

| panel model | MV238FHB-N40 |
|---|---|
| Zespół Marka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.8 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| MV238FHB-N40 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Format pikseli | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Konfiguracja | RGB Vertical Stripe |
| Aktywny obszar | 527.04(H)×296.46(V) mm |
| Zarys Dim. | 534.04(H)×307.76(V) ×1.32(D) mm |
| Obszar bezel | - |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Luminancja | 0 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Zobacz kierunek | Symmetry |
| Czas odpowiedzi | 14 (Typ.)(G to G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Grubość płyty | 0.50+0.50 mm |
| Transmitancja | 4.55% (Typ.)(with Polarizer) |
| Obsługuje kolor | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Źródło światła | No B/L , W/O Driver |
| Waga | 508g (Typ.) |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60Hz |
| Panel dotykowy | Without |
| Szczegóły D-IC | COF Built-in 8 source chips |
| Typ interfejsu | 30 pins LVDS (2 ch, 8-bit) , Connector |
| Zasilacz | 5.0V (Typ.) |
| Środowisko | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu BOE MV238FHB-N40.
BOE MV238FHB-N40 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty BOE MV238FHB-N40 pdf lub szczegółowej specyfikacji BOE MV238FHB-N40 lub innych wyświetlaczy LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od BOE Dystrybutor MV238FHB-N40 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE MV238FHB-N40 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty BOE MV238FHB-N40 pdf lub szczegółowej specyfikacji BOE MV238FHB-N40 lub innych wyświetlaczy LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od BOE Dystrybutor MV238FHB-N40 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "MV238FHB-N40"
- BOE MV238FHB-N40
- Arkusz danych MV238FHB-N40
- Obraz MV238FHB-N40
- Cena MV238FHB-N40
- Dystrybutor MV238FHB-N40

