Przegląd
Specyfikacja
MV238FHM-N50

MV238FHM-N50 Podstawowe informacje
| panel model | MV238FHM-N50 |
|---|---|
| Zespół Marka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,23.8 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| MV238FHM-N50 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Alias | - |
| Temperatura robocza. | 0 ~ 50 °C |
| Temp. | -20 ~ 60 °C |
| Poziom wibracji | - |
| Specyficzne funkcje | |
| Uwagi | 4-side Borderless (L/R/U/D BM:3.5/3.5/3.5/6.15) |
MV238FHM-N50 Właściwości optyczne
| Alias | - |
|---|---|
| Temperatura robocza. | 0 ~ 50 °C |
| Temp. | -20 ~ 60 °C |
| Poziom wibracji | - |
| Specyficzne funkcje | |
| Uwagi | 4-side Borderless (L/R/U/D BM:3.5/3.5/3.5/6.15) |
| Luminancja (cd / m²) | - |
| Kąt widzenia (L / R / U / D) | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji (ms) | 14 (Typ.)(G to G) |
| Gama kolorów | 99% sRGB |
| Wyświetl kolory | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Białe współrzędne | X:0.313; Y:0.329 |
MV238FHM-N50 Właściwości mechaniczne
| Alias | - |
|---|---|
| Temperatura robocza. | 0 ~ 50 °C |
| Temp. | -20 ~ 60 °C |
| Poziom wibracji | - |
| Specyficzne funkcje | |
| Uwagi | 4-side Borderless (L/R/U/D BM:3.5/3.5/3.5/6.15) |
| Luminancja (cd / m²) | - |
| Kąt widzenia (L / R / U / D) | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji (ms) | 14 (Typ.)(G to G) |
| Gama kolorów | 99% sRGB |
| Wyświetl kolory | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Białe współrzędne | X:0.313; Y:0.329 |
| Format pikseli | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.2745×0.2745 |
| Pitch (mm) | 0.0915×0.2745 |
| Aktywny obszar (mm) | 527.04(H) × 296.46(V) |
| Obszar ramki (mm) | - |
| Wymiar konturu (mm) | - |
| Głębokość konturu (mm) | - |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle |
| Orientacja | Landscape type |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Styl kształtu | - |
| Waga | TBD |
| Osłona panelu | - |
| Leczenie | - |
MV238FHM-N50 Cecha Electronics
| Alias | - |
|---|---|
| Temperatura robocza. | 0 ~ 50 °C |
| Temp. | -20 ~ 60 °C |
| Poziom wibracji | - |
| Specyficzne funkcje | |
| Uwagi | 4-side Borderless (L/R/U/D BM:3.5/3.5/3.5/6.15) |
| Luminancja (cd / m²) | - |
| Kąt widzenia (L / R / U / D) | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji (ms) | 14 (Typ.)(G to G) |
| Gama kolorów | 99% sRGB |
| Wyświetl kolory | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Białe współrzędne | X:0.313; Y:0.329 |
| Format pikseli | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.2745×0.2745 |
| Pitch (mm) | 0.0915×0.2745 |
| Aktywny obszar (mm) | 527.04(H) × 296.46(V) |
| Obszar ramki (mm) | - |
| Wymiar konturu (mm) | - |
| Głębokość konturu (mm) | - |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle |
| Orientacja | Landscape type |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Styl kształtu | - |
| Waga | TBD |
| Osłona panelu | - |
| Leczenie | - |
| Skanowanie wsteczne | No |
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
MV238FHM-N50 Układ podświetlenia
| Alias | - |
|---|---|
| Temperatura robocza. | 0 ~ 50 °C |
| Temp. | -20 ~ 60 °C |
| Poziom wibracji | - |
| Specyficzne funkcje | |
| Uwagi | 4-side Borderless (L/R/U/D BM:3.5/3.5/3.5/6.15) |
| Luminancja (cd / m²) | - |
| Kąt widzenia (L / R / U / D) | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Czas reakcji (ms) | 14 (Typ.)(G to G) |
| Gama kolorów | 99% sRGB |
| Wyświetl kolory | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Białe współrzędne | X:0.313; Y:0.329 |
| Format pikseli | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.2745×0.2745 |
| Pitch (mm) | 0.0915×0.2745 |
| Aktywny obszar (mm) | 527.04(H) × 296.46(V) |
| Obszar ramki (mm) | - |
| Wymiar konturu (mm) | - |
| Głębokość konturu (mm) | - |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle |
| Orientacja | Landscape type |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Styl kształtu | - |
| Waga | TBD |
| Osłona panelu | - |
| Leczenie | - |
| Skanowanie wsteczne | No |
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
| Pozycja | Edge light type (Bottom side) |
| Ilość | - |
| Kształt | - |
| Życie (godziny) | - |
| Wymiana lamp | - |
