Przegląd
Specyfikacja
MXS4028

MXS4028 Podstawowe informacje
| panel model | MXS4028 |
|---|---|
| Zespół Marka | Pioneer |
| Descrition | PM-OLED ,1.6 inch, 128×64 |
| płyta | PM-OLED |
| MXS4028 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
MXS4028 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 128×64 |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | Rectangle |
| Zagęszczenie pikseli | 90 PPI |
| Współczynnik proporcji | 2:1 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.280×0.280 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.280×0.280 mm (H×V) |
| Waga | 5.0g (Typ.) |
| Aktywny obszar | 35.81×17.89 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 43.3×29.1 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 1.54 (Typ.) mm |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
MXS4028 Właściwości optyczne
| Jasność | 80 cd/m² (Typ.) |
|---|---|
| Kolor wyświetlacza | Grayscale(W) (4-bit) |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.310; Wy:0.320 |
| Światło słoneczne do czytania | N |
MXS4028 Układ podświetlenia
| Typ lampy | self |
|---|---|
| Żywotność lampy | 33K(Typ.) (Hours) |
MXS4028 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | CPU/SPI |
|---|---|
| Klasa sygnału | CPU/SPI |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 15.0/(2.4~3.5)V (Typ.)(VCC/VDD) |
| Typ interfejsu | FPC |
