Przegląd
Specyfikacja
MXS4077

MXS4077 Podstawowe informacje
| panel model | MXS4077 |
|---|---|
| Zespół Marka | Pioneer |
| Descrition | PM-OLED ,1.3 inch, 128×128 |
| płyta | PM-OLED |
| MXS4077 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
MXS4077 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 128×128 |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | Rectangle |
| Zagęszczenie pikseli | 138 PPI |
| Współczynnik proporcji | 1:1 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.183×0.183 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.183×0.183 mm (H×V) |
| Waga | 3.1g (Typ.) |
| Aktywny obszar | 23.394×23.394 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 29.1×30.1 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 1.49 (Typ.) mm |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
MXS4077 Właściwości optyczne
| Jasność | 110 cd/m² (Typ.) |
|---|---|
| Kolor wyświetlacza | Grayscale(W) (4-bit) |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Światło słoneczne do czytania | N |
MXS4077 Układ podświetlenia
| Typ lampy | self |
|---|---|
| Żywotność lampy | 75K(Typ.) (Hours) |
MXS4077 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | SPI/I²C |
|---|---|
| Klasa sygnału | SPI, I²C |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 14.0/(1.65~3.3)/(1.65~2.1)V (Typ.)(VCC_C/VDD/VDDL) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 16.7/0.23mA (Typ.)(ICC/IDD) |
| Typ interfejsu | FPC |
